Ansatte i Midt-Telemark PPT

Telefonnummer til sentralbord: 35 95 71 80

 

 

Klikk for stort bilde Katrine Burmester
PP-rådgiver

Epost: katrine.burmester@midt-telemark.no

Klikk for stort bilde Gro Elisabeth Heum
PP-rådgiver

Epost: gro.elisabeth.heum@midt-telemark.no

Klikk for stort bilde

Inger Folkestad Holta
Sekretær

Epost: inger.folkestad.holta@midt-telemark.no

Klikk for stort bilde Elin Hovland
PP-rådgiver
Epost: elin.hovland@midt-telemark.no
Klikk for stort bilde
Heidi Kittilsen
PP-rådgiver
Epost: heidi.kittilsen@midt-telemark.no
Klikk for stort bilde Line Kaasa
PP-rådgiver
Epost: line.kaasa@midt-telemark.no
Klikk for stort bilde
Øyvind Lexau
PP-rådgiver
Epost: oyvind.lexau@midt-telemark.no
Klikk for stort bilde
Berit Hersir Lund
PP-rådgiver
Epost: berit.hersir.lund@midt-telemark.no
Klikk for stort bilde
Unni Lunde
Leder

Epost: Unni.lunde@midt-telemark.no
Klikk for stort bilde Hilde Roksund
PP-rådgiver
Epost: hilde.roksund@midt-telemark.no

Klikk for stort bilde Randi Bjørkås Slettebø
PP-rådgiver

Epost: randi.bjorkaas.slettebo@midt-telemark.no

Klikk for stort bilde Solveig Torstveit
PP-rådgiver

Epost: solveig.torstveit@midt-telemark.no
Klikk for stort bilde Lina Brattespe
Sekretær
Epost: lina.brattespe@midt-telemark.no
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontaktperson

Midt-Telemark PPT
E-post
Telefon 35 95 71 80

Åpningstider

Mand - Fred
08.00 - 15.30

Adresse

Besøksadresse
Torkild Gunnheimsveg 3
3810 Gvarv

Postadresse
Midt-Telemark PPT
Pb 84
3834 Gvarv

Kartpunkt