HMS-arbeid

HMS rutiner og avvikshåndtering foregår i  Sauherad kommune via Compilo (Kvalitetslosen). Der finner du som ansatt rutiner, og mulighet for å melde avvik. Det daglige ansvaret for HMS arbeidet er din leder.  Har du spørsmål ta kontakt med din leder.
 

HMS arbeidet i Sauherad er organisert slik i roller

 

Verneombud på de ulike arbeidsstedene

 

Mona Stokker Hovedverneombud Mona.stokker@sauherad.kommune.no

Kommunehuset

Anne Guri Barsgård

Anne.guri.barsgard@sauherad.kommune.no

Tjeneste for integrering og kompetanse

Åse Romtveit

Ase.romtveit@sauherad.kommune.no

Midt-Telemark landbruk

Hege Ann Skaret

Hege.ann.Skaret@midt-telemark.no

Sauherad Bygdeheim

Hanne Mathilde Norstrøm Kigen

Hanne.m.kigen@sauherad.kommune.no

Distrikt

Anne Merete Hegna

Anne.merete.hegna@sauherad.kommune.no

Furumoen

Trude Bente Lindheim

Verneombud.furumoen@sauherad.kommune.no

Helse / psykiatri tjenesten og legesenter

Børge Severinsen

Borge.Severinsen@sauherad.kommune.no

Bo og miljø tjenesten

Vilde Omnes

Vilde.Katrin.Aase.Omnes@sauherad.kommune.no

Midt-Telemark barnevern tjenesten

May Britt Haugen

May-britt.haugen@midt-telemark.no

Kultur enheten

Trond Villa

Trond.villa@sauherad.kommune.no

Midt-Telemark PPT

Katrine Burmester

katrine.burmester.@midt-telemark.no

Sauherad barn og ungdom skole

Erland Skjærum

erland skjaerum@sauherad.kommune.no

 

HMS organisering

Klikk for stort bilde

Kontaktperson

Kari Anne Lie
Konsulent HMS
E-post
Telefon 35 95 70 20

Åpningstider

Sentralbord
09.00 - 14.00

Kommunehuset

08.00 - 15.45




 

Adresse

Sauherad kommune
Idunsvoll 3
3812 Akkerhaugen

Kartpunkt